09128884796

ارتباطات

 

امروزه با توجه به رشد و توسعه سیستم های مخابراتی روش های متنوعی برای ارتباط مراکز با هم در دسترس است. هر کدام از این روش های دارای خصوصیات ، مزایا و امکاناتی است و هر سازمان بر حسب سیاست های خود و میزان هزینه های قابل تحمل ، روش ارتباطی مورد نظر خود را پیاده سازی می کند.
البته محدودیت های موجود در این مقوله نیز به نوبه خود کم نبوده و می توان از محدودیت های جغرافیایی برای استفاده برخی روش ها، استاندارد ها و سازگاری بین سـیستم ها، امکان تهیه دستگاه های مورد نیاز، میزان تحمل پذیری سازمان ها در خصوص هزینه های مرتبط و ... نام برد. شرکت ما آمادگی دارد تا با استفاده از تکنولوژی های ذیل ارتباط مورد نیاز شما را با بالاترین کیفیت فراهم نماید:

 


1- وایرلس:
در این روش ارتباطی از تجهیزات رادیویی و آنتن های مرتبط استفاده می شود. در این مدل بین دو نقطه بایستی دید مستقیم وجود داشته باشد. گرچه تجهیزات رادیویی جدید تا حد زیادی این گونه محدودیت ها را کمتر کرده است.

علاوه بر لینک های ارتباطی، شرکت مهندسی شبکه شایستگان تجربیات بسیار خوبی در زمینه تامین، تجهیز و راه اندازی شبکه های وایرلس برای کاربران نهایی در مکان های شلوغ و عمومی دارد. از جمله این فعالیت ها می توان به برپایی چتر وای فای در شهرها و راه اندازی شبکه وایرلس در فرودگاه ها، مراکز خرید بزرگ، بیمارستان ها و خوابگاه های دانشجویی اشاره کرد.


2- بسترهای مخابراتی :
که خود دارای انواع متنوعی بوده و دارای شرایط و امکانات متفاوتی می باشند. ارتباط مورد نیاز سازمان شما را می توان با سرویس های Metro Ethernet, MPLS, Interanet, PTMP و ... برقرار نمود.

شایستگان شبکه ، مجری طرح های جامع ارتباطات و سرویس های تحت شبکه و voip

 

021-66903430 

066-33409541

 info@shayestegan.net

Top of Page